Skoda na 100-lecie niepodległości

Skoda na 100-lecie niepodległości

Nie tylko Polacy, ale także Czesi świętują 100-lecie powstania swojej republiki. Z tej to okazji Skoda Auto przygotowała pakiet specjalny Edition 100, która będzie dostępna w sprzedaży do końca 2018 roku.

Edition 100 przygotowana została na rynek czeski, ale z tego pomysłu mógłby skorzystać również polski importer i w ten sposób uczcić 100-lecie niepodległości.

Pakiet Edition 100 będzie dostępny we wszystkich modelach Skody, z wyjątkiem Citigo. Obejmuje m.in. barwne przeszycia przednich foteli, trójkolorowe przeszycia skórzanej kierownicy i okolicznościowe logo na przednich błotnikach. Zamawiać go można począwszy od opcji wyposażenia Style.

Produkcja aut z pakietem Edition 100 rozpocznie się we wrześniu, a ostatnie zamówienia będą przyjmowane do 31 grudnia 2018 roku.

Jednocześnie Skoda Auto zaprasza do fabrycznego muzeum w Mlada Boleslav, gdzie od października 2018 r. będzie można oglądać specjalną ekspozycję pod hasłem „Pierwsze kilometry w pierwszej republice”.


Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Redakcja poleca