Śmiertelnie groźne naprawiane airbagi

wróć do komentowanego artykułu
Nie udało się dodać załącznika.
Nie udało się dodać więcej załączników, usuń któryś z już dodanych
Poczekaj chwilę - trwa dodawanie załączników.

Komentarz został wysłany.

Przepraszamy Twój komentarz nie może zostać wysłany

Wkrótce pojawi się w serwisie. Zachęcamy do dalszej dyskusji. Wystąpił błąd i nie można zapisać komentarza.

 
No photo


Twój podpis
No photo
~jan : Tak to jest gdy auto uznaje się za symbol luksusu. We Francji jeździ pełno Dacii, bo tam auto to przedmiot taki sam jak pralka i 90 proc. ludzi ma w nosie jaki ma znaczek na masce. W cebulandii jednak wyznajemy odpowiednie wartości i podjeżdżamy pod kościół wyłącznie ałdi prawie nówką.
6 sty 12:37 | ocena: 78%
Liczba głosów:50
78%
100%
Zgłoś oceń: -1 +1
No photo
~inż : kłamliwy artykuł co 10 poduszka zabija kierowcę a co 8 pasażera to fakt i piszę to jako inz ,który pisał pracę na ten temat / odpalanie ładunku pirotechnicznego utylizowanej nie naprawianej poduszki to niewiadoma i przemilczana specjalnie sprawa !!!!
11 sty 15:39 | ocena: 100%
Liczba głosów:1
100%
100%
Zgłoś oceń: -1 +1
No photo
~PEEOOWIEC : Normalność !!!!!!!!!!!!! Gdyby Polak zarabiał tyle co Niemiec czyli 4 razy tyle , czyli samochód Octavia kosztował by od 15 tys ,nie było by mowy o żadnych regeneracjach poduszek itd itd . LUDZIE TRZEBA ZROBIĆ NORMALNOŚĆ I PO PROBLEMIE . Jeszcze jedno dlaczego jeden z najbiedniejszych krajów w Europie ma najdroższą autostradę w przejeździe . Bo co?????? jakieś złodzieje postkomuny coś podpisali i utajnili , śmiech na sali !!!!!!!!!!!!!!! W krajach normalnych złodziej siedzi w więzieniu obojętnie czy był prezydentem a teraz jest alkoholikiem LUDZIE TRZEBA ZROBIĆ NORMALNOŚĆ I PO PROBLEMIE .
7 sty 08:36 | ocena: 75%
Liczba głosów:12
75%
100%
Zgłoś oceń: -1 +1
No photo
~Zawiedziony : Kupilem Niemiec to oszust bo było nur fur export i nie mam prawa do zwrotu Na rynku niemieckim by tego zlomu nie sprzedał. jedna UE a standardy różne
6 sty 23:17 | ocena: 55%
Liczba głosów:9
55%
100%
Zgłoś oceń: -1 +1
No photo
~Tyrion.L : Poduszki z przodu i boczna uratowały mi życie po zderzeniu z Tirem a boczny słupek zatrzymał sie centymetry od głowy. Jak byłoby w przypadku gdyby auto było bite bez poduszek. Lepiej nie myśleć..Tylko tyle i aż tyle.
10 sty 20:33
Liczba głosów:0
0%
0%
Zgłoś oceń: -1 +1
No photo
~ggf : durny polak to kupi
10 sty 20:24
Liczba głosów:0
0%
0%
Zgłoś oceń: -1 +1
No photo
~cder456y : Ile lat potrzebuje branża motoryzacyjna żeby zrozumieć że lobbowanie za przepisem że naprawa poduszek w autach to ....przestępstwo podobnie jak przekręcanie liczników km.!!!
10 sty 19:25
Liczba głosów:0
0%
0%
Zgłoś oceń: -1 +1
No photo
~artur : Dlaczego mamy taki stan rzeczy? w kazdej materii jaką poruszymy w tym kraju mozna oprzec o pieniądze.
Polska jest okradana a polacy biedni dwie przyczyny. Ale jak dbać o bezpieczenstwo jak ledwo stac kowalskiego na auto? teoria teorią a życie życiem. Gdyby ode mnie to zależało to co wymianę klocków wymieniał bym tarcze, a co 2-3 lata furmanke. Nestety dziś bez auta jak bez reki szczególnie w dużym miescie. Myśle sobie że osoby w tym i ja nie jezdzimy specjalnie starymi autami i nie specjalnie przeciągamy wymiane oleju i nie kombinujemy żeby miec niskie oc tylko po to żeby uzyskać tytuł polaczka cebulaczka.po co warsztaty regenerujące turbiny,przeguby, deski? bo wyprawa do aso zabije budrzet kowalskiego na 3 miechy do przodu. Bieda Bieda Bieda to jest sedno problemu i płęta mojej wypowiedzi
10 sty 18:49
Liczba głosów:0
0%
0%
Zgłoś oceń: -1 +1
No photo
~zoom : To powinno być karane więzieniem
10 sty 18:43
Liczba głosów:0
0%
0%
Zgłoś oceń: -1 +1
No photo
~gregor : znowu jakiś niedouczony redaktorzyna bierze się za temat o czym nie ma pojęcia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
10 sty 18:30 | ocena: 100%
Liczba głosów:1
0%
100%
Zgłoś oceń: -1 +1

Redakcja poleca