Harley-Davidson świętuje w Pradze 115-urodziny

Harley-Davidson świętuje w Pradze 115-urodziny

Prawie 100 tys. gości z 77 krajów i ponad 60 tys. najwspanialszych motocykli. Najwięcej gości przyjechało z Niemiec, Francji, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii, ale jest wśród nich także polska reprezentacja.

W czterodniowej imprezie uczestniczą nie tylko miłośnicy marki Harley-Davidson z Europy. Do Pragi dotarła także 100 osobowa ekipa z Indii, 9 uczestników z Chin oraz motocykliści z USA, Meksyku i Brazylii. Jednym z najważniejszych gości jest Karen Davidson, prawnuczka założyciela legendarnej marki.

Warto dodać, że praski klub Harley-Davidson, który świętuje 90-lecie, jest najstarszym na świecie. Czesi są miłośnikami jednośladów. W 10 mln kraju zarejestrowanych jest prawie 1 mln motocykli.

W naszej galerii prezentujemy zdjęcia z przejazdu motocykli najbardziej reprezentacyjnym miejscem czeskiej stolicy, jakim niewątpliwie jest popularny „Václavák”, czyli Václavské náměsti (Plac Wacława).


Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Redakcja poleca