Volvo otworzyło wyjątkowy salon w centrum Warszawy

Volvo otworzyło wyjątkowy salon w centrum Warszawy

Nie tak dawno popularnym miejscem kulturalno-motoryzacyjnym na mapie stolicy była Stacja Mercedes. Teraz równie ciekawy, choć nieco inny pomysł zrealizowało Volvo.

Tymczasowy pawilon Mercedesa przez kilka lat w sezonie letnim przyciągał na warszawskie Powiśle miłośników motoryzacji (również tej klasycznej), podróży, filmu, muzyki, sportu i dobrej kuchni.

Volvo postawiło na całoroczny, zamknięty obiekt w ścisłym centrum miasta przy ul. Marszałkowskiej 89. To salon sprzedażowy, ale w nowej formule. Będzie to jednocześnie, a może przede wszystkim, miejsce różnego rodzaju spotkań, wydarzeń kulturalnych i koncertów. Na stałe będzie tu funkcjonować kawiarnia ze szwedzkimi przysmakami.

A wszystko to w otoczeniu samochodów i szwedzkiego designu autorstwa Erica Stiegmara, odpowiedzialnego za wygląd Volvo Car Warszawa. Salon został hucznie otwarty 12 kwietnia.


Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Redakcja poleca