Kobieta wpadła pod koła własnego samochodu

Kobieta wpadła pod koła własnego samochodu

Kobieta wpadła pod koła własnego samochodu foto: Facebook
c9a7401a-11f0-415a-9d73-16b8a3a13968 0

Jeśli myślicie, że nie da się wpaść pod koła własnego samochodu, to jesteście w błędzie. Mieszkanka Szczecina udowodniła, że można przejechać sobie po nogach własnym autem i to bez pomocy innych. Wszystko zarejestrowały kamery osiedlowego monitoringu.

Wszystko zaczęło się na parkingu w Kowalach pod Gdańskiem, kiedy szczecinianka próbowała wyjechać z miejsca parkingowego. Na przeszkodzie kobiety stanęła jednak rozłożona blokada parkingowa. Po dwóch nieudanych próbach staranowania metalowej bramki i po zarysowaniu obu błotników kobieta otworzyła drzwi i wysiadła z samochodu. Niestety, zapomniała wcześniej ustawić automatycznej skrzyni biegów w pozycji „Parking”.

Samochód zaczął sam cofać, a właścicielka rozpaczliwie próbowała go zatrzymać. Tylko cudem nie została przygnieciona przez auto do feralnej blokady – ofiarą padły jedynie drzwi auta, wyrwane z zawiasów. Po chwili „walki” kobiecie udało się przerzucić bieg, ale niestety nie w pozycję „Parking”, tylko na pozycję do jazdy na wprost. Samochód ruszył do przodu, a kobieta próbując zatrzymać go, wślizgnęła się wprost pod tylne koło auta – samochód przejechał po nogach kobiety. Przed dalszymi szkodami uratował właścicielkę przypadkowy przechodzeń, który wskoczył za kierownicę samochodu i go zatrzymał.

Finał tej kuriozalnej sytuacji okazał się dość szczęśliwy. Uszkodzone zostały jedynie: blokada parkingowa, samochód mieszkanki szczecina i jej noga.

Polecamy także:
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Redakcja poleca