Nowa sieć warsztatów Euro Repar Car Service

Nowa sieć warsztatów Euro Repar Car Service

Euro Repar Car Service foto: ERCS
48c9cb27-eff5-4abd-a796-0a8f3edaac0f 0

Grupa PSA rozszerza w Polsce niezależną sieć warsztatową Euro Repar Car Service, które oferują obsługę i naprawę pojazdów wszystkich marek, wykorzystując do tego celu przede wszystkim części zamienne Eurorepar .

Obecnie krajowa sieć ERCS liczy już blisko 30 punktów, a plany na najbliższe lata przewidują uruchomienie kolejnych 70. Warsztaty Euro Repar Car Service są znane w Europie od kilku lat. W Niemczech należy do niej 300 serwisów, we Francji - 1430, a w Hiszpanii - 635.

Eurorepar to gama części zamiennych, przeglądowych, eksploatacyjnych, a także do napraw mechanicznych, przeznaczonych do niemal wszystkich marek samochodów spotykanych na krajowym rynku, będących po okresie gwarancji. Ich właściciele przeważnie poszukują jak najlepszej relacji ceny części do ich jakości, więc gama Eurorepar może być dla nich dobrą ofertą.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Redakcja poleca