Land Cruiser - nowa dostawcza Toyota

Land Cruiser - nowa dostawcza Toyota

Toyota Land Cruiser foto: Toyota / Toyota
aab64dda-4401-4a12-8aac-8e37742a0ed8 0

Toyota wprowadza dostawczą wersję modelu Land Cruiser. Z charakterystyczną kratką i powiększoną przestrzenią ładunkową to kolejny samochód dostawczy na rynku

  • Dostawczą wersję trudno będzie przeoczyć. Standardowo dostępna na stalowych 17 calowych kołach
  • Land Cruiser Utility występuje tylko w wersji dwuosobowej
  • Samochód trafił już do salonów sprzedaży. Jest oferowany w Wielkiej Brytanii

Toyota Land Cruiser Utility. Tak będzie się nazywać najnowsza wersja popularnego modelu terenowego Toyoty. W odróżnieniu od innych Land Cruiserów wersja Utility wyróżnia się skromniejszym wyposażeniem i zupełnie innym przeznaczeniem.

Toyota Land Cruiser Utility - Toyota / Toyota
4 ]]>

Dostawcza Toyota Land Cruiser: zmiany we wnętrzu

W kabinie wygospodarowano miejsce dla zaledwie dwóch osób. Za przednimi fotelami nie znajdziemy tylnej kanapy i różnych dodatków dla pasażerów. Zamiast tego jest rozbudowana przestrzeń ładunkowa. Land Cruiser Utility to bowiem wersja dostawcza o ładowności od 593 do 756 kg i imponującej pojemności. W krótszej trzydrzwiowej odmianie znajduje się przestrzeń bagażowa o pojemności do 1574 litrów. W dłuższej 5 drzwiowej odmianie udało się zaś uzyskać aż 2216 litrów bagażnika. Bez względu na długość nadwozia można pociągnąć aż 3 tonową przyczepę.

Dostawcza Toyota Land Cruiser: co na zewnątrz

Samochody z zewnątrz poznamy po 17 calowych stalowych felgach, dzięki którym Toyota Land Cruiser z pewnością będzie się wyróżniać na ulicy. Przy okazji przekonstruowano zderzaki, aby ułatwić jazdę w terenie i zmniejszyć ryzyko uszkodzenia przy podjeździe pod strome wzniesienia lub podczas ostrzejszych zjazdów.

Dostawcza Toyota Land Cruiser: wyposażenie

W środku znajdziemy klimatyzację, tempomat, system audio z 6 głośnikami, radio CD, zestaw Bluetooth oraz gniazdo USB. Do tego komplet poduszek powietrznych (łącznie z kolanowymi), ABS, kontrola trakcji czy system kontroli przyczepy.

Dostawcza Toyota Land Cruiser: silnik

Pod maską dostawczej Toyoty Land Cruiser znajdziemy jeden silnik: 2.8 l diesel o mocy 175 KM. Do tego tylko jedna przekładnia: manualna 6-biegowa.

Toyota Land Cruiser Utility - Toyota / Toyota
8 ]]>
Polecamy także:
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Redakcja poleca