To był kiedyś Fiat 125p – dzisiaj jest coupé

To był kiedyś Fiat 125p – dzisiaj jest coupé

Z całą pewnością jest to auto wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju. Modyfikacja, która powstała na bazie seryjnego Fiata 125p z 1990 r., która może zaskoczyć na drodze każdego.

Na serwisie aukcyjnym allegro wystawiony został Fiat 125p w wersji coupé. Z całą pewnością to egzemplarz, który zasługuje na uwagę. Ma o 15 cm obniżony dach oraz zaspawane tylne drzwi, co zmieniło jego pierwotny charakter. Obniżone zostało także zawieszenie.

Modyfikacje objęły także wnętrze pojazdu, który otrzymał deskę rozdzielczą z Opla Kapitana (1954) wraz z centralnie umieszczonym lusterkiem wstecznym. Nowe są także siedzenia. Ze względu na obniżony dach autem mogą podróżować w miarę wygodnie dwie dorosłe osoby. W tylnej części jest już znacznie mniej miejsca i mogą raczej służyć jedynie do przewozu dzieci.

Nie zmieniła się jednostka napędowa o pojemności skokowej 1.5 l i mocy 80 KM, współpracująca z pięciobiegową skrzynią manualną. Ma ona za sobą przebieg ok. 30 tys. km.

Jak prezentuje się Fiat 125p po takich modyfikacjach, można zobaczyć w naszej galerii. Możnma go kupić za 37,7 tys. zł. Co o takim projekcie myślicie?


Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Redakcja poleca