Na komunię w 11-metrowej limuzynie

Na komunię w 11-metrowej limuzynie

Lincoln Town Car foto: Lincoln
b010793d-b8ce-4ee1-9c43-22c1e45777f0 0

Sezon komunijny w pełni. Choć przywykliśmy już do najdziwniejszych prezentów oraz mocno przesadzonych sposobów świętowania dnia Komunii Świętej, to jednak nadal niektóre zdarzenia z nim związane nie przestają nas zadziwiać.

Luksusowa limuzyna? Czemu nie. Tyle że zwykle takie samochody wypożyczane są na czas ślubu. Jeżdżą nimi największe światowe gwiazdy, to czemu takim samym autem – tylko że nie najnowocześniejszym – nie moglibyśmy się przejechać chociaż raz w życiu. Tyle że w jednej z polskich miejscowości ogromna, 11,5-metrowa limuzyna podjechała, przywożąc... 9-letniego chłopca. Liczni goście nie ukrywali zdziwienia. Czy to nie przesadna ostentacja?

Co ciekawe, zważywszy na koszt i rodzaj prezentów kupowanych z okazji Komunii Świętej, koszt wynajmu limuzyny wcale nie jest abstrakcyjnie wysoki. Jak pisze firma wypożyczająca takie pojazdy, limuzyna 11,5-metrowa kosztuje 499 zł za godzinę, natomiast krótsza o dwa metry – 349 zł za godzinę. Teoretycznie na taką fanaberię może sobie więc pozwolić wiele osób. Tylko czy to naprawdę dobry pomysł, by z tak ostentacyjnej formy transportu korzystało 9-letnie dziecko? Na Facebooku rozgorzała na ten temat dyskusja, ale dominowały w niej opinie krytyczne.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Redakcja poleca