Rozbił dwa auta i dwie bramy w Łodzi – jechał na „podwójnym gazie”

Rozbił dwa auta i dwie bramy w Łodzi – jechał na „podwójnym gazie”

Rozbił dwa auta i dwie bramy foto: Policja
f2b6b5c9-b6e9-4365-812b-dcda1bf75b2e 0

Łódzcy policjanci zatrzymali nietrzeźwego 29-latka. Odurzony, być może nie tylko alkoholem, kierowca uszkodził dwa samochody i staranował dwie bramy wjazdowe do posesji.

Do kolizji doszło na skrzyżowaniu ul. Rojnej z ul. Traktorową w Łodzi. 29-letni kierowca Hondy Civic uderzył w tył jadącego przed nim Fiata. Po zdarzeniu mężczyzna wycofał i uderzył w stojącą za nim Alfę Romeo, a następnie zaczął uciekać. Za Hondą natychmiast ruszył świadek zdarzenia, który widział, jak na ul. Snopowej Honda uderzyła jeszcze w dwie bramy wjazdowe do posesji. Następnie łodzianin wysiadł z auta i uciekał pieszo w stronę ul. Kwiatowej. Mężczyznę zatrzymał świadek i wezwał policję.

Okazało się, że uciekinier jest pijany. Badanie wykazało 1,2 promila alkoholu w organizmie. Policjanci znaleźli przy kierowcy i w pojeździe torebki z suszem roślinnym, biały proszek oraz niezidentyfikowaną, czarną substancję. 29-latkowi pobrano również krew do badań na zawartość alkoholu i narkotyków. Mężczyzna nie tylko straci prawo jazdy za spowodowanie kolizji w stanie nietrzeźwości, ale grozi mu także mu kara do 2 lat pozbawienia wolności. W zależności od wyników badań krwi i zabezpieczonych substancji zarzuty mogą zostać rozszerzone.

Źródło: Policja

Polecamy także:
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Redakcja poleca