Volkswagen T-Roc - nowy wzorzec rodzinnego auta

Klasa kompaktowych crossoverów rośnie w imponującym tempie. Właśnie do gry wchodzi Volkswagen T-Roc. Wszystko wskazuje na to, że niewielkie crossovery zastąpią tradycyjne kompaktowe hatchbacki w roli auta rodzinnego, tym bardziej że ich ceny są zbliżone. Sprawdziliśmy jak jeździ najnowszy Volkswagen T-Roc.


Popularne komentarze (9)

No photo
~Gigi : Chwila... czy ten artykuł nie pojawił się już wcześniej na stronie AŚ? Tyle dzieje się w motoryzacji a Wy piszecie znowu to samo. No chyba że boicie się mówić o "konkurencji" i dlatego odgrzewanie kotleta... Ja wrócę jeszcze do mojego komentarza pod poprzednim artykułem, zatytułowanym dokładnie tak samo jak ten. Jaki to wzorzec, skoro dopiero się pojawił i jeszcze nikt nie zdążył go porządnie przetestować?
16 gru 17 23:19 | ocena: 100%
Liczba głosów:7
100%
100%
Zgłoś oceń: -1 +1
No photo
~sed : Oglądałem dzisiaj to cudo zwane T-roc i .........powiem krótko - jak z zewnątrz wygląda dobrze tak w środku to po prostu katastrofa farsa i dramat. Chyba nawet ta nowa Dacia Duster wygląda lepiej. Myślałem że to będzie rynkowy hit, a to będzie raczej klapa.
21 gru 17 19:35 | ocena: 100%
Liczba głosów:4
100%
100%
Zgłoś oceń: -1 +1
No photo
~sed : Oglądałem to cudo i jestem zniesmaczony. Bo czort wie co to jest - taki ni pies ni ryba. A wygląd wnętrza to dopiero katastrofa. Do tego jak można to nazwać wysokim standardem, toż to jest bardzo niski standard i same brzydkie twarde plastiki.
25 gru 17 22:15 | ocena: 100%
Liczba głosów:2
100%
100%
Zgłoś oceń: -1 +1

Wpisz komentarz

Nie udało się dodać załącznika.
Nie udało się dodać więcej załączników, usuń któryś z już dodanych
Poczekaj chwilę - trwa dodawanie załączników.

Komentarz został wysłany.

Przepraszamy Twój komentarz nie może zostać wysłany

Wkrótce pojawi się w serwisie. Zachęcamy do dalszej dyskusji. Wystąpił błąd i nie można zapisać komentarza.

 
No photo


Twój podpis

Redakcja poleca