Najpopularniejsze myjki ciśnieniowe za rozsądne pieniądze

Najpopularniejsze myjki ciśnieniowe za rozsądne pieniądze foto: Auto Świat
b385b9f7-cfe8-45e8-b038-08d310e266c2 0

Myjka ciśnieniowa to niezastąpiony gadżet w naszym ogrodzie i garażu. Dzięki niej sezonowe porządki stały się prostsze i szybsze. Zmieniając wąż ogrodowy na myjkę ciśnieniową, podlejemy ogród, zmniejszając przy tym rachunki za wodę, umyjemy auto i kostkę przed domem. Jeżeli zastanawiasz się nad zakupem, specjalnie dla ciebie przygotowaliśmy zestawienie 5 najpopularniejszych myjek ciśnieniowych na podstawie serwisu Skąpiec.pl

1.Karcher K 5 Full Control 1.324-500.0

Auto Świat
4 ]]>

Nasze zestawienie otwiera, chyba najbardziej wszystkim znana marka Karcher myjką wodną K5 Full Control. Jest to nowa linia urządzeń wysokociśnieniowych firmy wyposażona w nowe pistolety, które ułatwiają dopasowanie ciśnienia do rodzaju czyszczonej powierzchni. Urządzenie myjące tej serii to szczególnie mocna i niezawodna myjka, którą wyposażono w trwały silnik chłodzony wodą. Firma Karcher w trosce o powierzchnie czyszczone jej urządzeniami stworzyła innowacyjny pistolet do myjek wysokociśnieniowych. Pozwala on na optymalizację efektów czyszczenia i pomaga zapobiec uszkodzeniu wrażliwych powierzchni. Wygodna regulacja ciśnienia z informacją na pistolecie pozwala użytkownikowi wybrać idealne ciśnienie zależnie od czyszczonej powierzchni. Trzy tryby dają możliwość czyszczenia zarówno delikatnego drewna, jak i twardego kamienia czy betonu. Wszystko po to, aby efekt czyszczenia za każdym razem był jak najlepszy. Sprawdź cenę!

2. Karcher K3 1.601-812.0

Auto Świat
8 ]]>

Na drugim miejscu kolejne urządzenie firmy Karcher. Tym razem wysokociśnieniowa myjka w klasie K 3 charakteryzująca się kompaktowymi wymiarami i niewielkim ciężarem. Jej zaletą jest poręczność, łatwość obsługi i przechowywania. Urządzenie doskonale sprawdzi się w czyszczeniu mebli, narzędzi ogrodowych, tarasów, rowerów czy samochodów. W wyposażeniu 6-metrowy wąż wysokociśnieniowy, lanca Vario Power i dysza rotacyjna. Lanca Vario Power gwarantuje łatwą regulację ciśnienia poprzez obracanie. Pozwala to dostosować parametry strumienia do konkretnych zastosowań. Wyjmowany zbiornik na środek czyszczący jest łatwy do opróżnienia i wyczyszczenia. Na urządzeniu zamontowano hak na przewód zasilający lub wąż wysokociśnieniowy. Duże koła oraz ergonomiczny uchwyt prowadzący ułatwiają transport i gwarantują wygodne manewrowanie urządzeniem. Sprawdź cenę!

3. Makita HW 101

Auto Świat
12 ]]>

Myjka wysokociśnieniowa marki Makita to doskonałe narzędzie do przydomowych okazjonalnych prac, dzięki niewielkim rozmiarom jest poręczna i wygodna w użyciu. Myjka ta charakteryzuje się poborem mocy na poziomie 1300W i ciśnieniem 100 bar. Myjka jest przeznaczona głównie do podstawowych prac związanych z myciem. Dysza strumieniowa służy do zmywania zabrudzeń z większych powierzchni, takich jak karoseria samochodu. Strumień wody może być regulowany dla optymalnego zmywania zanieczyszczeń oraz istnieje możliwość dodania detergentu. Dzięki temu mycie, przy doborze odpowiedniego preparatu, okaże się zapewne bardziej skuteczne. Myjka marki Makita to idealne rozwiązanie do sporadycznego użytkowania wokół domu. Sprawdź cenę!

4. Nilfisk-Alto P 160.2-15 X-tra

Auto Świat
16 ]]>

Przedostanie miejsce zajmuje najwyższy model w gamie konsumenckich myjek, który reprezentuje jakość zwykle zarezerwowaną dla profesjonalnych maszyn. Myjka Nilfisk Alto dzięki doskonałym parametrom czyszczenie dużych powierzchni nie będzie stanowiło problemu. Myjka została wyposażona w mosiężną głowicę pompy, co sprawia, że żywotność maszyny będzie znacznie większa niż standardowych myjek domowej klasy. Pistolet z szybkozłączem oraz przegubem obrotowym zapewnia swobodę pracy bez uciążliwego skręcania się przewodu ciśnieniowego. Dla zwiększenia bezpieczeństwa i wydajności modele Pro wyposażone są w węże wzmocnione stalowym oplotem, tłoki ze stali nierdzewnej, mosiężne głowice cylindrów oraz bardzo solidną konstrukcję. Wszystkie te cechy składają się na najwyższą jakość funkcjonowania urządzenia. Myjka doskonale sprawdzi się przy czyszczeniu elementów małej architektury, mebli ogrodowych, przyczep, basenów i dużych powierzchni jak bramy. Mycie auta stanie się przyjemnością dzięki doskonałym parametrom pozwalającym na szybką i skuteczną pracę. Myjka została wyposażona w przystawkę do mycia powierzchni płaskich, która pomoże wyczyścić kostkę brukową, taras, drzwi do garażu i inne wodoodporne powierzchnie płaskie. Sprawdź cenę!

5. Einhell TC-HP 1334

Auto Świat
20 ]]>

Ostatnie miejsce na liście zajmuje urządzenie marki Einhell. Myjka ze względu na swoją niewielką wagę jest niezwykle mobilna i łatwa w transportowaniu. Dzięki ciśnieniu maksymalnemu 100 bar urządzenie można usunąć strumieniem nawet najbardziej uporczywy brud. Posiada pojemnik na detergenty oraz dyszę rotacyjną, dzięki temu usuwa najbardziej uciążliwe zabrudzenia i sprawdza się przy usuwaniu uporczywych zabrudzeń z odpornych na działanie wysokiego ciśnienia powierzchni. Poszczególne dysze i wysokociśnieniowe górne części mogą być zmieniane za pomocą systemu modułowego. Na urządzeniu znajduje się praktyczna przegroda, pozwalająca na schowanie akcesoriów tak, aby zawsze były pod ręką. Sprawdź cenę!

Redakcja poleca