Żarówki samochodowe w dobrej cenie

Żarówki samochodowe w dobrej cenie

żarówki samochodowe foto: Auto Świat
7baeb835-1dc3-4ec0-834b-5558c324a818 0

Żarówki samochodowe to jeden z tańszych elementów w naszym samochodzie. Pomimo jednak, że są małe, to są bardzo ważne. Bez nich ciężko byłoby się poruszać po ulicach

Żarówki samochodowe mają wiele rodzai, producentów oraz cen. My skupimy się na żarówkach H1 i przedstawiamy kilka modeli w przystępnych cenach.

Żarówki samochodowe w dobrej cenie

Philips H1 12V 55W P14,5s Vision

Skąpiec;
4 ]]>

Żarówki samochodowe Philips Vision są pewnym, bazowym produktem w gamie żarówek Philips. Philips Vision to: żarówki halogenowe które generują 30% więcej światła w porównaniu do standardowych żarówek. Najlepszy zakup ze względu na stosunek ceny do jakości - gwarancja długiej żywotności żarówki. Żarówki Philips posiadają pełną homologacje do użytku na naszych drogach. Sprawdź cenę.

Hella H1 55W 12V 8GH 002 089-131

Skąpiec;
8 ]]>

Żarówka tradycyjna H1firmy Hella. Sprawdź cenę.

OSRAM H1 12V 55W

Skąpiec;
12 ]]>

Najnowsze żarówki samochodowe firmy Osram, jeszcze jaśniejsze i bardziej efektywne od poprzednich żarówek serii Night Breaker Plus. NIGHT BREAKER UNLIMITED to doskonały wybór dla kierowców, którzy często podróżują w nocy stawiając nacisk na bezpieczeństwo oraz maksymalną widoczność. Sprawdź cenę.

Philips H1 55W 12V Vision 12258PRB1

Skąpiec;
16 ]]>

Te żarówki samochodowe emitują o 30% więcej światła w porównaniu ze standardową żarówką. Zapewniają tym samym doskonałą wydajność wiązki światła. Są też w bardzo konkurencyjnej cenie w stosunku do jakości oryginalnego wyposażenia. White Vision wzbogacają oświetlenie główne o intensywny efekt białego światła ksenonowego, co znacznie ułatwia prowadzenie pojazdu w nocy. Sprawdź cenę.

Bosch H1 PLUS 50 12V 55W

Skąpiec;
20 ]]>

Żarówki samochodowe Bosch Plus 30, Plus 50, Plus 60 emitują więcej światła na drodze w porównaniu do standardowych żarówek halogenowych, w zależności od linii od 30 do 60%, zapewniając więcej czasu na reakcję. Zwiększa to komfort i wygodę oraz zmniejsza zmęczenie przy prowadzeniu auta. Dzięki lepszemu doświetleniu drogi, kierowca wolniej staje się zmęczony - nawet na długich trasach i przy niekorzystnych warunkach pogodowych. Sprawdź cenę.

Philips H1 12V 55W P14,5s X-tremeVision +130

Skąpiec;
24 ]]>

Philips X-tremeVision to najjaśniejsze żarówki samochodowe dostępne na rynku. Przewyższają osiągami inne żarówki samochodowe, zapewniając światło jaśniejsze o 130% oraz gwarantując widoczność na odległość 130 metrów. Dzięki temu widzisz dalej, reagujesz szybciej i podróżujesz bezpieczniej. Sprawdź cenę.

Polecamy także:
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Redakcja poleca