CB radio – najpopularniejsze modele

CB radio – najpopularniejsze modele

cb radio foto: Auto Świat
838b1faf-1e47-400d-95fc-8f6f5c78e37a 0

CB radio podczas długiej podróży potrafi naprawdę pomóc. Dzięki niemu dowiemy się nie tylko, gdzie policja „suszy”, ale możemy zostać za wczasu poinformowani o problemach i korkach na drodze

Jeśli zastanawiasz się jakie CB radio wybrać, to przygotowaliśmy dla ciebie zestawienie najpopularniejszych modeli dostępnych na rynku.

CB radio - President Harry III ASC

Skąpiec;
4 ]]>

Wbudowany automatyczny układ redukcji napięcia. To CB radio może działać w instalacjach 12V i 24V - nie wymaga przetwornicy. Świetne rozwiązanie np. do ciężarówek. Wytrzymała obudowa oraz świetne wykonanie. Pracuje zdecydowanie lepiej niż poprzednik - Harry II ASC (poprawione ASC, RF Gain, skuteczniejsze filtry przeciwzakłóceniowe). Nowy model jest wyposażony w ulepszony system ASC trzeciej generacji - automatyczne wyciszenie szumów. Płynna regulacja czułości odbiornika - RF Gain - znacznie podnosi komfort użytkowania w mieście oraz na zatłoczonej trasie. Sprawdź cenę.

CB radio - Yosan PRO-120

Skąpiec;
8 ]]>

Polecany zestaw dla początkujących. Kompaktowe CB radio z bardzo dobrym filtrem przeciwzakłóceniowym, RF Gainem podnoszącym komfort użytkowania. Średniej długości antena CB (95cm) włoskiej produkcji - bardzo dobra jakość wykonania. Zasięg do 12km w dobrych warunkach (średni zasięg ok. 5km). Sprawdź cenę.

CB radio - President Walker ASC

Skąpiec;
12 ]]>

Jest to jeden z najlepszych obecnie model Presidentów na rynku, obok JFK II oraz Jackson II ASC. Świetny (czuły i dynamiczny) odbiornik, estetyczne i solidne wykonanie na najwyższym poziomie. Radiotelefon jest wyposażony w system ASC - automatyczne wyciszenie szumów. Za pomocą RF Gain dostosujemy czułość odbiornika odpowiadającą naszym wymaganiom. RF Gain znacznie podnosi komfort użytkowania sprzętu CB w trudnych warunkach eterowych (duże miasta, aglomeracje, sąsiedztwo linii wysokiego napięcia itp.). To CB radio ma klasyczny design i wzorową ergonomię. Sprawdź cenę.

CB radio - M-TECH Legend III

Skąpiec;
16 ]]>

Jest to najnowsza propozycja M-Tech Dynamic. CB radio pod względem budowy jest bardzo zbliżone do rewelacyjnego modelu President Harry III ASC - niemal taka sama płyta główna - oznaczona jako Uniden 2011. W odróżnieniu od radiotelefonów marki Uniden - M Tech Legend III jest w pełni legalnym sprzętem dopuszczonym do użytku na terenie UE, w tym Polski. Pod względem działania jest to godny konkurent dla Yosana JM-3031 Turbo. M Tech Legend III wyposażono w automatyczny squelch (ASQ) oraz skokowy RF Gain w postaci przycisku Local. Niewielkie, wręcz miniaturowe wymiary radiotelefonu nie sprawią żadnego problemu podczas montażu nawet w najmniejszych samochodach, gdzie deficytowym towarem są schowki w konsoli środkowej. Sprawdź cenę.

CB radio - President Teddy ASC

Skąpiec;
20 ]]>

President Teddy to solidne CB radio w klasie radii kompaktowych. Radio zaprojektowane z myślą o polskim rynku. Podstawowe 40 kanałów, emisja AM/FM. Główne zalety radiotelefonu to dobrze działający układ automatycznej blokady szumów (ASC) oraz bardzo prosta obsługa. Małe gabaryty sprawiają, że montaż radia jest bezproblemowy w większości aut. Ergonomiczna obsługa - najczęściej używane funkcje blokady szumów oraz regulacji głośności obsługujemy za pomocą potencjometrów. Wyświetlacz zawiera tylko najistotniejsze informacje - nr kanału oraz informację o włączonym/wyłączonym ASC. Sprawdź cenę.

CB radio - ALBRECHT CB radio ALBRECHT AE-6110 mini

Skąpiec;
24 ]]>

Albrecht 6110 to najmniejsze CB radio. 10 cm szerokości i wysokości 2,5 cm z automatycznym squelchem (blokadą szumów) i RF-gain, w którym zastosowano rozwiązania techniczne zapewniające wyjątkowy komfort użytkowania i wysoką skuteczność łączności: ASQ. Automatyczna blokada szumów regulowana A0-A9, SC automatyczne szukanie rozmowy, szybki wybór kanałów priorytetowych 19 (drogowego) lub kanału 9 (alarmowego). Jest to model z ergonomicznej linii radiotelefonów, zajmujący niezwykle mało cennej przestrzeni w aucie i nie angażujący uwagi kierowcy skomplikowaną obsługą. Sprawdź cenę.

Polecamy także:
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Redakcja poleca