Odkurzacze ręczne do samochodu

Odkurzacze ręczne do samochodu foto: Auto Świat
01d1c0c0-a949-40a4-b99d-58c34cc4b532 0

Wśród garażowych sprzętów, których używasz przy eksploatacji swojego samochodu, z pewnością powinien znaleźć się poręczny odkurzacz. To rozwiązanie pozwoli ci zaoszczędzić pieniądze na myjniach samochodowych, a także utrzymywać regularnie czystość w pojeździe.

Odkurzacz ręczny to małe, ale wydajne urządzenie, którym możesz szybko uprzątnąć rozsypane okruszki w aucie, czy psią sierść na tapicerce. Nie są to bardzo skomplikowane urządzenia, ale warto zwrócić uwagę na kilka rzeczy, zanim dokona się zakupu.

Im wyższa moc urządzenia, tym większa jego efektywność, ale w przypadku urządzenia zasilanego akumulatorem duża moc oznacza szybsze jego wyczerpanie.

W przypadku odkurzaczy ręcznych ważnym aspektem jest pojemnik na kurz. Tak jak w przypadku mocy - im większy, tym lepszy, ale jego wielkość ma wpływ na poręczność i wygodę użytkowania odkurzacza.

Przed zakupem warto zwrócić uwagę na dołączone do odkurzacza dodatkowe ssawki. Dobre odkurzacze ręczne posiadają ich przynajmniej trzy, dzięki czemu odkurzanie tapicerek, wąskich trudno dostępnych miejsc czy zbieranie okruchów nie jest żadnym problemem.

Poniżej zebraliśmy dla was kilka ofert z funkcjonalnymi odkurzaczami ręcznymi, dzięki którym czystość i porządek w twoim samochodzie nie będzie abstrakcją, ale stanie się codziennością.

Sencor SVC190R

Auto Świat
4 ]]>

Uniwersalny i praktyczny pomocnik w każdym garażu - SVC190R bez problemu poradzi sobie z odkurzaniem zarówno suchych, jak i mokrych powierzchni. Przy pomocy końcówki szczelinowej dostaniesz się w trudno dostępne zakamarki, a zmywalny filtr wielokrotnego użytku gwarantuje utrzymanie czystości i higieny na wysokim poziomie. Naładowany odkurzacz działa przez 15 minut, a stację ładującą możesz zamontować na ścianie, aby zaoszczędzić cenne miejsce. Moc urządzenia to 45 W. Sprawdź ofertę!

Bosch PAS18LI

Auto Świat
8 ]]>

Akumulatorowy odkurzacz ręczny, dzięki rurze przedłużającej oraz dyszy do podłóg, może być stosowany nie tylko do odkurzania blatów roboczych i mebli tapicerowanych, ale także dywanów i podłóg. Wydajny akumulator litowo-jonowy 2,5 Ah oferuje maksymalną elastyczność działania. Dysza do szczelin pozwoli dotrzeć w trudno dostępne miejsca. Pojemnik na pył ma pojemność 0,65 l. Sprawdź ofertę!

Hoover SJ60WWR6

Auto Świat
12 ]]>

Bezworkowy odkurzacz, który jest zasilany akumulatorowo. Pojemnik na kurz pochłonie maksymalnie 0,3 l brudu i drobnych śmieci. Odkurzacz posiada też zbiornik na wodę o pojemności 0,3 l, dzięki czemu możliwa jest praca na mokro. Napięcie akumulatora wynosi 12 V. Na wyposażeniu znajdują się 2 ssawki szczelinowe i nasadka do zbierania płynów. Sprawdź ofertę!

Dirt Devil M137

Auto Świat
16 ]]>

M137 został wyposażony w turboszczotkę, dzięki czemu odkurzanie wnętrza samochodu jest jeszcze bardziej dokładne. Filtr w odkurzaczu bez problemu możesz myć pod bieżącą wodą. Pojemność zbiornika na kurz wynosi 0,2 l, a napięcie akumulatora to 18 V. Czas pracy z turboszczotką wynosi 8 minut, a bez niej - 15 minut. Sprawdź ofertę!

Philips FC6142

Auto Świat
20 ]]>

Cyklonowy strumień powietrza gwarantuje wysoką moc ssania i czyszczenia. 2-stopniowy system filtrowania zapobiega wydostawaniu się kurzu z urządzenia. Aerodynamiczna nasadka Philips MiniVac służy do optymalnego odkurzania nawet najdrobniejszych cząsteczek kurzu. Możesz użytkować go zarówno na sucho, jak i na mokro. Czas pracy akumulatora wynosi 9 minut, pojemnik na kurz ma pojemność 0,5 l, a moc urządzenia to 56W. Sprawdź ofertę!

Black&Decker PV1820

Auto Świat
24 ]]>

Odkurzacz z funkcją odwirowywania Cyclonic Action oraz systemem potrójnej filtracji, zapewnia większą efektywność odkurzania. Sprawdź ofertę!

Clatronic AKS832

Auto Świat
28 ]]>

ten odkurzacz efektywnie usuwa kurz i brud z głębokich szpar i szczelin. Sprosta czyszczeniu wnętrza samochodu oraz szczelin w kanapach i fotelach. Sprawdź ofertę!

Electrolux ZB5112

Auto Świat
32 ]]>

To lekki, bezprzewodowy odkurzacz wyposażony w kółka, dzięki czemu nie obciąża nadgarstka i bez problemu przemieszcza się po każdym rodzaju powierzchni. Sprawdź ofertę!

Concept VP4320

Auto Świat
36 ]]>

To akumulatorowy odkurzacz ręczny do odkurzania na sucho i na mokro. Czas pracy po jednym ładowaniu wynosi około 11 min. Sprawdź ofertę!

Clatronic HS2631

Auto Świat
40 ]]>

W tym modelu zanieczyszczenia zgromadzone przez odkurzacz zbierają się w wielorazowym pojemniku, o pojemności 0,15 l. Sprawdź ofertę!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Redakcja poleca