Nowy Auto Świat Poradnik 9/2017 już w sprzedaży

Nowy Auto Świat Poradnik 9/2017 już w sprzedaży

Auto Świat Poradnik 9/2017 foto: Auto Świat / Auto Świat
f8379190-1430-4b58-94df-c07fad05a413 0

Zaostrzając niemal co roku kary za niektóre wykroczenia i przestępstwa drogowe, co ma odstraszać potencjalnych sprawców, politycy doprowadzili do tego, że w końcu mało kto wie, jaka kara należy się za poszczególne przewinienia.

Nawet tak dobrze nagłośniona sankcja jak zatrzymanie prawa jazdy za nadmierna prędkość budzi wątpliwość: a co się stanie, jeśli mimo to będę kierował; czy wówczas działa moje ubezpieczenie OC; czy mogę się odwołać?

Te najczęściej pojawiające się wątpliwości, a także tegoroczne podwyższenie sankcji za poważne wykroczenia i przestępstwa drogowe skutkujące zatrzymaniem prawa jazdy i karami wiezienia.

W najnowszym wydaniu miesięcznika „Auto Świat Poradnik” znajdziecie Państwo również wiele porad praktyczno-technicznych: jak szukać zwarcia w instalacji elektrycznej, co robić, gdy nie działa wentylator (nie zawsze efektem usterki jest przegrzewanie się silnika), jak szybko wyczyścić wnętrze auta po wakacjach, jak diagnozuje się usterki układów wtryskowych i wiele innych.

- Auto Świat / Auto Świat
4 ]]>

Najnowsze wydanie miesięcznika „Auto Świat Poradnik” 9/2017 w sprzedaży od 7 września 2017 r.

Pożytecznej lektury!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Redakcja poleca