Zestaw narzędzi w dobrej cenie

Zestaw narzędzi w dobrej cenie

zestaw narzędzi foto: Auto Świat
0f93430b-078c-4ffb-bd3c-660fc7e8e9de 0

Zestaw narzędzi to idealny zakup dla każdego mężczyzny, który lubi majsterkować. Przydadzą się zarówno w garażu jak i w domu.

Nie każdy mężczyzna musi być fachowcem od prac domowych lub profesjonalnym mechanikiem. Jednak czasami przychodzi taki moment, że trzeba coś przykręcić lub odkręcić. I w takich momentach przyda się zestaw narzędzi.

Tym razem wybraliśmy zestawy narzędziowe w tańszych wersjach, dla wszystkich tych, którzy nie są zapalonymi majsterkowiczami, tylko od czasu do czasu muszą coś zrobić w domu lub w samochodzie i nie są to skomplikowane rzeczy.

Zestaw narzędzi dla każdego

Fieldmann FDS 1009-41R

Skąpiec;
4 ]]>

Wkrętak typu T z wymiennymi bitami z materiału CR-V zapewniającego większą wytrzymałość i mniejsze zużycie jest doskonałym pomocnikiem podczas dokręcania i poluzowania wkrętów i śrub bez konieczności użycia większej siły. Oprócz dwudziestu podstawowych bitów zestaw jest wyposażony w osiemnaście głowic nasadowych umożliwiających dokręcanie i poluzowanie nakrętek. Zestaw zawiera redukcję i kolanko redukcyjne, które służą do przedłużenia dźwigni. Sprawdź cenę.

Fieldmann FDS 5003 18R

Skąpiec;
8 ]]>

Zestaw śrubokrętów z materiału CR-V, która stawia wyższą wytrzymałość materiału i zapewnia mniejsze zużycie. Zestaw składa się z czterech śrubokrętów płaskich, czterech krzyżowych i dziesięciu małych śrubokrętów z włączeniem palcem wskazującym. Rozmiary śrubokrętów są dobrane do wkrętów stosowanych w każdym gospodarstwie domowym. W zestawie również uchwyt, który można zamontować na ścianę lub drzwi, do skrzynek narzędziowych, lub można go używać jako podstawki na biurku. Sprawdź cenę.

TOPEX 38D215

Skąpiec;
12 ]]>

Zestaw narzędzi TOPEX składa się ze 135 elementów uporządkowanych w poręcznej walizce z tworzywa sztucznego. Wszystkie elementy cechuje wysoka jakość wykonania. W zestawie znajdują się takie podstawowe produkty jak młotek o wadze 300 g, nóż z ostrzem łamanym, stalowa miara zwijana, poziomnica, klucz nastawny, klucze płasko-oczkowe, nasadki czy bity. Praktycznym rozwiązaniem jest zamontowany w walizce organizer na gwoździe, śruby i inne. Zestaw ma wszechstronne zastosowanie w drobnych pracach montażowych, naprawach pojazdów i maszyn oraz innych pracach w domu i garażu każdego majsterkowicza. Sprawdź cenę.

Bosch 46-częściowy zestaw z wkrętakiem

Skąpiec;
16 ]]>

Zestaw bitów i nasadek znanej marki Bosch, dedykowany jest do wielu różnych zadań w Twoim domu lub garażu. 46 elementów, w praktycznym pudełku, wykonano z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje długie użytkowanie zestawu. Sprawdź cenę.

Fieldmann FDG 5002-54R

Skąpiec;
20 ]]>

Dedykowany do użytku w przydomowym garażu lub profesjonalnym warsztacie. Wykonanie ze stali chromowo-wanadowej zapewnia trwałość na długie lata. Zestaw kluczy nasadowych wykonanych z mocnej stali narzędziowej. Dedykowany do zastosowań w przydomowym garażu, ale sprawdzi się również w profesjonalnym warsztacie. Masywna grzechotka, przedłużki oraz przegub Cardana pozwolą na pracę w trudno dostępnych miejscach. Materiał: stal chromowo-wanadowa. Ilość elementów: 32 szt. Sprawdź cenę.

YATO YT-12651

Skąpiec;
24 ]]>

Zestaw kluczy nasadowych sześciokątnych oraz akcesoria 1/2", 23 szt. Do prac montażowych i naprawczych. Sprawdź cenę.

Polecamy także:

Redakcja poleca