Lokalizator GPS: sprawdź gdzie jest twoje auto

Lokalizator GPS: sprawdź gdzie jest twoje auto

lokalizatory gps foto: Auto Świat
a1c926ad-1196-45bb-9e56-6880c5eef052 0

Chociaż mogą wydawać się zbędnym wydatkiem, to jednak lokalizator GPS może być użyteczny. Dzięki niemu dowiemy się dokładnie, gdzie znajduje się nasze auto. Przyda nam się to na wypadek kradzieży samochodu lub pożyczenia samochodu naszemu dziecku

O ile w przypadku kradzieży samochodu lokalizator GPS może być nie do końca skuteczny, o tyle w przypadku, gdy nasze dziecko bierze od nas samochód, wtedy lokalizator ma sens. Urządzenia te są na przykład z powodzeniem wykorzystywane w samochodach zastępczych jakie dostajemy od ubezpieczyciela.

Lokalizator GPS - notiOne NTO-1

Urządzenie notione wraz z dedykowaną aplikacją, to rozwiązanie, pozwalające na określenie miejsca, w którym aktualnie znajduje się to czego potrzebujesz. Notione to niewielki lokalizator GPS oparty na technologii bluetooth, dzięki któremu można odnaleźć zgubę nie tylko w pobliżu telefonu odbiorcy, ale również na drugim końcu Polski. Notione świetnie sprawdza się jako zabezpieczenie kluczyków samochodowych, roweru, portfela i innych cennych przedmiotów. Równie skutecznie wykorzystywany jest do zabezpieczania dzieci, starszych osób i zwierząt. Żadne z podobnych urządzeń działających w Polsce, opartych na technologii bluetooth, nie ma tak szerokiego wsparcia aplikacji współpracujących z systemem. Dlatego zwykle mają one zdolność lokalizowania ograniczoną do kilkudziesięciu metrów. Sprawdź cenę.

Lokalizator GPS - eNexus TK102

Skąpiec;
4 ]]>

Lokalizator GPS TK102 do samochodu z alarmem o przekroczeniu prędkości i zdalnej obsłudzeTK102 jest niewielkim lokalizatorem GPS posiadającym zintegrowane anteny GPS/GLONASS i GSM. Możliwość natychmiastowego uzyskania bieżącej lokalizacji klasyfikuje urządzenie wśród lokalizatorów GPS dla firm. TK102 jest niewielkim lokalizatorem GPS o niewielkich wymiarach i dużej funkcjonalności. Zintegrowana antena GSM pozwala na zdalne nadzorowanie urządzeniem. Sprawdź cenę.

Lokalizator GPS - Holux RCV-3000

Skąpiec;
8 ]]>

Bezprzewodowy lokalizator GPS Holux RCV-3000 pozwala na zapis do 200000 współrzędnych GPS: szerokości, długości geograficznej, czasu i wysokości. Dane mogą zostać przeniesione na komputer za pośrednictwem połączenia USB/Bluetooth. Dołączone oprogramowanie ezTour umożliwia przeniesienie zrobionych zdjęć z historią trasy na platformę Google Earth. To prosty sposób aby zapisać lokalizacje i trasy które przebywałeś np. podczas wakacji. Sprawdź cenę.

Lokalizator GPS - Queclink GL300

Skąpiec;
12 ]]>

GL300 to zaawansowany, wodoodporny lokalizator GNSS, zaprojektowany do lokalizacji np. pracowników, pojazdów, zwierząt i wielu innych. Urządzenie doskonale sprawdza się w aplikacjach wymagających błyskawicznego raportowania lokacji. GL300 wspiera 4 zakresy GSM/GPRS – 850/900/1800/1900, dzięki czemu, można śledzić lokalizacje w czasie rzeczywistym. Sprawdź cenę.

Lokalizator GPS - eNexus Hermetic

Skąpiec;
16 ]]>

Lokalizator HERMETIC+ to najlepsze rozwiązanie wśród lokalizatorów GPS. Dokładny moduł GPS zamknięty w hermetycznej obudowie. Akumulatory wystarczające nawet na 60 dni pracy. Niezwykle mocne magnesy neodymowe w podstawie (4 szt). Rozszerzona pojemność akumulatorów. Lokalizator HERMETIC jest gotowy do śledzenia za pomocą strony www. Połączony jest z darmowym serwerem www, do którego wysyłane są informacje o lokalizacji. Urządzenie wysyła dane o lokalizacji na serwer w określonych odstępach czasowych (np. co 30 sekund). Dzięki temu możliwy jest przegląd historii przemieszczania się lokalizatora. Użytkownik decyduje o tym kiedy lokalizator wysyła dane na serwer. Niezależnie od tego, w każdej chwili, możliwe jest uzyskanie lokalizacji za pomocą telefonu komórkowego. Sprawdź cenę.

Polecamy także:

Redakcja poleca