Żarówki samochodowe, dzięki którym zwiększysz widoczność

Żarówki samochodowe, dzięki którym zwiększysz widoczność

Test żarówek H7: Które świecą najlepiej? foto: Auto Świat
6ae7c1f4-817c-4cc0-b6be-5cdc4ddf916e 0

Bezpieczeństwo na drodze zależy od wielu czynników. Ogromne znaczenie mają warunki pogodowe, rodzaj trasy, którą się poruszamy, pora dnia, prędkość i oczywiście inni kierowcy. Istnieje jednak stosunkowo niedrogi szczegół, który może znacznie zwiększyć nasze bezpieczeństwo. Są to oczywiście żarówki samochodowe

Nie trzeba nikogo przekonywać, że odpowiednia widoczność jest kluczowa podczas jazdy po zmroku, szczególnie w trudnych warunkach pogodowych. Przygotowaliśmy poniżej zestawienie kilku popularnych żarówek H7 i H4, które oferują lepszą widoczność, niż te standardowe. Warto w nie zainwestować, bo różnica w przypadku niektórych modeli jest mocno zauważalna. W internecie można je zakupić taniej niż na stacjach benzynowych, a często również taniej niż w stacjonarnych sklepach z akcesoriami motoryzacyjnymi.

Philips H7 12V 55W X-tremeVision

Auto Świat
4 ]]>

Te żarówki halogenowe H7 od Philipsa oferują aż dwa razy więcej światła niż zwykłe żarówki halogenowe. Do tego wiązka światła ma zasięg większy nawet o 45 metrów. Ten model charakteryzuje się jasnym, białym światłem. Żarówka oferowana jest w sprzedaży pojedynczo, więc należy pamiętać, aby dla odpowiedniego efektu wymieniać obie żarówki jednocześnie. Sprawdź ofertę.

OSRAM H4 12V 60/55W Night Breaker Unlimited

Auto Świat
8 ]]>

Żarówka H4 marki OSRAM oferuje nie tylko o 110% więcej światła, niż zwykła żarówka, ale również posiada wzmocnioną konstrukcję skrętki. Wiązka światła jest natomiast dłuższa o około 40 metrów, a barwa bielsza o 20%. Efekt oślepienia odbitym światłem jest w przypadku tego modelu mniejszy, dzięki opatentowanej powłoce o niebieskim pierścieniu. Sprzedawane są po 2 sztuki. Sprawdź ofertę.

Philips Żarówka H7 White Vision

Auto Świat
12 ]]>

Żarówka od Philipsa daje około 30% więcej światła i dłuższą wiązkę. Wykonana została ze szkła kwarcowego, więc jest odporna na gwałtowne zmiany temperatury i na większe ciśnienie, więc może świecić dłużej. To dobry wybór w niskiej cenie. Sprawdź ofertę.

Philips H7 RacingVision

Auto Świat
16 ]]>

Z tymi żarówkami zobaczysz naprawdę sporo. Charakteryzują się one nawet o 150% większą jasnością niż standardowe modele. Jest to jedno z najlepszych źródeł światła w tej cenie. Konstrukcja żarnika i wypełnienie gazem o ciśnieniu do 13 barów, chromowana powłoka i wytrzymałe szkło kwarcowe sprawiają, że podróżowanie z takimi żarówkami jest znacznie bezpieczniejsze. Sprzedawane są w zestawie dwóch sztuk. Sprawdź ofertę.

Philips H4 VisionPlus 12V 55W

Auto Świat
20 ]]>

Żarówki VisionPlus wyróżnia jasność większa o 60%, wiązka światła dłuższa o około 25 metrów, oraz przystępna cena. Wykonane są z wysokiej jakości szkła kwarcowego, które jak pisaliśmy wcześniej, odporne jest na ekstremalne warunki. Nawet w przypadku zbitego reflektora, żarówka wytrzyma dopływ wilgoci. Sprawdź ofertę w internecie.

Jeżeli żadna z powyższych propozycji nie przypadła wam do gustu lub jeśli szukacie innego rodzaju żarówki samochodowej, to zachęcamy do przejrzenia reszty produktów. Sprawdź całą ofertę.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Redakcja poleca